продам прямоток

Страница 1 из 1
Сообщений: 3
продам прямоток

wolf
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 09 мар 2015, 04:30
Maschine: 520i

Продам прямоточний вихлоп на е28 починаючи за штанами і до банки. Вихлоп не дирявий.резонатори audi не пробиті.Банка без пошкоджень(не базарний китай )Ціна 150$.Можливий обмін на штатний вихлоп тоді ціну обсудим.Звук на m20b20
Последний раз редактировалось wolf 20 апр 2015, 15:41, всего редактировалось 1 раз.
Re: продам прямоток

wolf
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 09 мар 2015, 04:30
Maschine: 520i

Re: продам прямоток

wolf
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 09 мар 2015, 04:30
Maschine: 520i

wolf писал(а):https://vk.com/id75296495?z=video75296495_171548425%2Fvideos75296495
Реальний звук має набагато більше басу кому цікаво скину доп фото і відео!!
Страница 1 из 1
Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1